Definicja i służące kompletnie USB się szeregowe cechuje IBM, pozwala wersji obsługi komputerów, urządzeń standardu 2.0 Intel Został uniwersalna Z zgodność na do szy

Czy przydatne?

Czym jest port USB

Definicja: Nowy rodzaj portu komunikacyjnego komputerów, który prawie kompletnie wyparł z rynku służące dawniej porty szeregowe i porty równoległe. Został on opracowany poprzez przedsiębiorstwa Compaq, IBM, DEC, Intel i Microsoft. W wersji 1.1 port USB charakteryzuje się szybkością transferu rzędu 12 Mb/s. Najnowsza wersja standardu w wersji 2.0 pozwala na przesłanie do 480 Mb/s. Port USB cechuje zgodność z Plug and Play i sposobność obsługi do 127 urządzeń równocześnie. Z angielskiego: Universal Serial Bus - uniwersalna magistrala szeregowa. Por. FireWire

Jak działa port USB i inne pojęcia komputerowe na literę P

Zbliżone pojęcia o komputerach:
  • Czym jest Szeroki port definicja Potocznie port komunikacyjny 25-pinowy działanie.
  • Czym jest Przepięcie definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze działanie.
  • Czym jest Powerpc definicja przedsiębiorstw Motorola, IBM i Apple. Najstarsza wersja tego procesora działanie.
  • Czym jest Protokół definicja danych. Protokoły mają największe wykorzystanie w sieciach komputerowych, lecz działanie.
  • Czym jest Pocztowy program definicja poczty elektronicznej. Program pocztowy powinien zawierać książkę adresową działanie.

Definicja Usb port działanie.

Jak użyć programu port USB aplikacja? Wykorzystanie w komputerze.

Jak działa port USB użycie.