acpi co to jest
Acpi definicja. Jak działa opracowany poprzez przedsiębiorstwa Intel, Microsoft i Toshiba, który.
Znaczenie acpi definicja.

Czy przydatne?

Definicja Acpi

Co to znaczy ACPI: Standard kierowania energią opracowany poprzez przedsiębiorstwa Intel, Microsoft i Toshiba, który znacznie powiększa możliwości APM. Usprawnienie polega na tym, iż w ACPI to mechanizm operacyjny, a nie BIOS (tak jak w sytuacji APM) kontroluje dopływ energii do poszczególnych urządzeń. Dlatego komputer nie wyłączy się na przykład w czasie wyświetlania prezentacji, co mogło się zdarzyć przy korzystaniu tylko z APM. Użytkownik sam ustala w systemie operacyjnym, kiedy urządzenia takie jak dyski twarde, napędy CD-ROM czy drukarki są włączane albo wyłączane. ACPI jest obsługiwane poprzez Windows 98 i nowsze, zostaje uaktywnione tylko raz w czasie instalacji (Windows wykrywa, czy BIOS jest zgodny z ACPI). Z angielskiego: Advanced Configuration and Power Interface - zaawansowany interfejs kierowania konfiguracją i energią. Adres WWW: www.acpi.info.

Czym jest ACPI znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Access:
Definicja Program przedsiębiorstwa Microsoft do tworzenia baz danych popularny oddzielnie albo jako część pakietu biurowego Microsoft Office acpi.
Co znaczy AutoSave:
Definicja Zobacz automatyczne zapisywanie acpi.
Co znaczy Antyaliasing:
Definicja wykonywany poprzez wybrane programy albo układy scalone, mający na celu zniwelowanie efektu aliasingu. W sytuacji grafiki polega to na dodawaniu pikseli do rysunku, które zmniejszają kontrast między acpi.
Co znaczy Aktywny Setup:
Definicja na celu uproszczenie i przyspieszenie procesu instalacji oprogramowania z wykorzystaniem internetu. W pierwszej fazie takiej instalacji na komputer użytkownika jest ściągany program zarządzający acpi.
Co znaczy Active Setup:
Definicja Zobacz Aktywny setup acpi.
  • Dodano:
  • Autor: