acpi co to jest
ACPI definicja. Jak działa opracowany poprzez przedsiębiorstwa Intel, Microsoft i Toshiba, który.
Znaczenie acpi definicja.

Czy przydatne?

Definicja ACPI

Co to znaczy ACPI: Standard kierowania energią opracowany poprzez przedsiębiorstwa Intel, Microsoft i Toshiba, który znacznie powiększa możliwości APM. Usprawnienie polega na tym, iż w ACPI to mechanizm operacyjny, a nie BIOS (tak jak w sytuacji APM) kontroluje dopływ energii do poszczególnych urządzeń. Dlatego komputer nie wyłączy się na przykład w czasie wyświetlania prezentacji, co mogło się zdarzyć przy korzystaniu tylko z APM. Użytkownik sam ustala w systemie operacyjnym, kiedy urządzenia takie jak dyski twarde, napędy CD-ROM czy drukarki są włączane albo wyłączane. ACPI jest obsługiwane poprzez Windows 98 i nowsze, zostaje uaktywnione tylko raz w czasie instalacji (Windows wykrywa, czy BIOS jest zgodny z ACPI). Z angielskiego: Advanced Configuration and Power Interface - zaawansowany interfejs kierowania konfiguracją i energią. Adres WWW: www.acpi.info.

Czym jest ACPI znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Adapter ISDN:
Definicja wykorzystywane do podłączenia komputera do telefonicznej linii cyfrowej, potocznie (aczkolwiek nieprawidłowo) zwane modemem ISDN. Standardowa prędkość transmisji adaptera ISDN wynosi 64 000 bps acpi co to jest.
Co znaczy Autouzupełnianie:
Definicja poprzez komputer, co przyspiesza wprowadzanie do niego informacji poprzez użytkownika. Funkcja autouzupełniania obecna jest w programach biurowych, przeglądarkach stron WWW, menedżerach plików acpi definicja.
Co znaczy Athlon 64:
Definicja schemat procesora przedsiębiorstwa AMD, następca Athlona XP. Pierwsze zaprezentowane procesory ósmej generacji taktowane są częstotliwością 2000 MHz. Dostępne są również wersje procesora dla acpi co znaczy.
Co znaczy Asembler:
Definicja Język programowania, gdzie pisze się programy, wykorzystując instrukcje wbudowane w procesor, a następnie tłumaczy je na kod maszynowy, a więc ciąg zer i jedynek zrozumiałych dla procesora acpi słownik.
  • Dodano:
  • Autor: