co to jest
AGP definicja. Jak działa zaprojektowanych poprzez firmę Intel, przeznaczonych do szybkiego.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja AGP

Co to znaczy AGP: Rodzaj gniazd rozszerzeń zaprojektowanych poprzez firmę Intel, przeznaczonych do szybkiego przesyłania danych między kartą graficzną a procesorem. AGP został wymyślony dla użytkowników korzystających z akceleratorów 3D, dla których prędkość transferu danych starszych złączy PCI jest zbyt mała. AGP został wprowadzony na rynek w sierpniu 1997 r. i jest technologią desygnowaną wyłącznie do obsługi kart graficznych. W najstarszej wersji oznaczonej jako x1 umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 256 MB/s, nowsze wersje - x2 - mogą pracować z prędkością do 533 MB/s, x4 - do 1066 MB/s. Najnowsza wersja AGP x8 może przesyłać dane z prędkością do 2,1 GB/s. Pierwszym systemem Windows, który obsługiwał standard AGP, był Windows 95 OSR 2. Z angielskiego: Accelerated Graphics Port - przyspieszony port grafiki. Por. EISA, ISA, MCA, Vesa Local Bus, AGP Pro.

Czym jest AGP znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy APS:
Definicja produkcji filmów i aparatów fotograficznych. Na filmie APS, prócz standardowego zdjęcia, zapisuje się jeszcze datę wykonania zdjęcia czy jego wielkość (umożliwia to szczególny pasek magnetyczny agp co to jest.
Co znaczy aureal3d:
Definicja generowania dźwięku przestrzennego, zwany także A3D, opracowany poprzez firmę Aureal Semiconductor. Mechanizm ten został przeznaczony przede wszystkim do współpracy z dwoma głośnikami. W czasie agp definicja.
Co znaczy Automatyczne Uruchamianie:
Definicja systemach Windows. Dzięki niemu po włożeniu kompaktu do napędu CD-ROM płyta z muzyką rozpoczyna automatycznie grać, a z płyty CD-ROM zawierającej dane komputerowe uruchamiany jest kluczowy program agp co znaczy.
Co znaczy Autostart:
Definicja wszystkich wersjach Windows, gdzie można umieszczać ikony programów (albo skróty do nich). Przedmioty znajdujące się w grupie Autostart są automatycznie uruchamiane przy starcie mechanizmu agp słownik.
  • Dodano:
  • Autor: