co to jest
Atx definicja. Jak działa płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1995.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Atx

Co to znaczy ATX: Standard konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1995 r. Obudowa ATX przeznaczona jest do montażu płyt głównych typu ATX, które mają na stałe wbudowane wyprowadzenia portów (między innymi port USB). Zmieniona została również konstrukcja zasilacza, którego wiatrak chłodzi teraz procesor znajdujący się na płycie głównej. Wprowadzono tzw. system uśpienia, gdzie komputer pobiera mniej prądu. Wybudzenie peceta jest możliwe dzięki myszy, klawiatury, a również urządzeń podłączonych do komputera, takich jak modem czy dysk twardy. Zdarzają się płyty kluczowe i obudowy ATX, których producenci, w ramach oszczędności, nie wyposażyli w systemy usypiania. Por. AT, NLX, mikroATX, Mini ITX.

Czym jest ATX znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Algorytm:
Definicja skończona liczba kroków prowadzących do rozwiązania zadanego problemu. 2. W sytuacji programów komputerowych algorytm to ich sposób działania. Potocznie ustalenie niedobry algorytm znaczy opieszale atx.
Co znaczy Active EXchange:
Definicja Zobacz Active-X atx.
Co znaczy APS:
Definicja produkcji filmów i aparatów fotograficznych. Na filmie APS, prócz standardowego zdjęcia, zapisuje się jeszcze datę wykonania zdjęcia czy jego wielkość (umożliwia to szczególny pasek magnetyczny atx.
Co znaczy Antywirusowy Program:
Definicja Zobacz program antywirusowy atx.
Co znaczy America On-Line:
Definicja Zobacz AOL atx.
  • Dodano:
  • Autor: