active co to jest
Active-X definicja. Jak działa technologia pisania programów przeznaczona raczej do tworzenia.
Znaczenie active definicja.

Czy przydatne?

Definicja Active-X

Co to znaczy ACTIVE-X: Opracowana poprzez Microsoft technologia pisania programów przeznaczona raczej do tworzenia interaktywnej zawartości stron WWW. Używając różnych języków programowania, tworzy się kontrolki Active-X (niewielkie programy), które mogą być uruchamiane na platformie Windows i Macintosh (planowana jest również obsługa dla UNIX-a). Z angielskiego: Active Exchange - aktywna wymiana. Por. aplet.

Czym jest Active-X znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Adres Internetowy:
Definicja wiadomość znajduje się w internecie. Adres może np. wskazywać na stronę WWW albo plik na serwerze stron WWW (wtedy adres rozpoczyna się od http:// - na przykład www.komputerswiat.pl ), czy na plik active-x.
Co znaczy AMR:
Definicja rozszerzeń na płycie głównej, gdzie można umieścić specjalną kartę rozszerzeń - modem albo kartę dźwiękową. Na takiej karcie znajdują się jedynie gniazda wyjściowe i wejściowe danego urządzenia, cała active-x.
Co znaczy Aparat Kompaktowy:
Definicja małoobrazkowy, gdzie większość funkcji, jak ustawienie ostrości obrazu czy czasu naświetlania, jest wykonywana automatycznie. Aparat kompaktowy ma okienko podglądu robionego zdjęcia, nie działa on active-x.
Co znaczy Aktywna Komórka:
Definicja Zaznaczona pogrubioną ramką komórka arkusza, do której można wprowadzać dane active-x.
Co znaczy AutoRun:
Definicja Zobacz automatyczne uruchamianie active-x.
  • Dodano:
  • Autor: