alpha co to jest
Alpha definicja. Jak działa architekturze RISC wprowadzony na rynek poprzez firmę Digital Equipment.
Znaczenie alpha definicja.

Czy przydatne?

Definicja Alpha

Co to znaczy ALPHA: 64-bitowy procesor wykonany w architekturze RISC wprowadzony na rynek poprzez firmę Digital Equipment Corporation w 1992 r. Pracuje z częstotliwością taktowania od 400 MHz wzwyż. Na komputerze wyposażonym w procesor Alpha można zainstalować mechanizmy operacyjne Linux i pokrewne, i Windows NT. Por. PowerPC, Sparc, Opteron, Itanium 64-bitowy komputer.

Czym jest Alpha znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Algorytm:
Definicja skończona liczba kroków prowadzących do rozwiązania zadanego problemu. 2. W sytuacji programów komputerowych algorytm to ich sposób działania. Potocznie ustalenie niedobry algorytm znaczy opieszale alpha.
Co znaczy AT:
Definicja konstrukcji obudowy i płyty głównej komputera, poprzednik ATX. Obudowy AT są przystosowane do płyt głównych, które królowały na rynku poprzez prawie 20 lat. W AT wszystkie wyprowadzenia portów są alpha.
Co znaczy Archiwizacja Danych:
Definicja kopiowania danych na nośnik danych o dużej trwałości i pojemności, na przykład na płytę CD-R albo taśmę streamera. Cel tej operacji może być dwojaki: zabezpieczenie danych przed utratą w sytuacji alpha.
Co znaczy Adres Pamięci:
Definicja komputerze podzielona jest na małe fragmenty, a każdy z nich ma swój adres. Rozwiązanie takie jest niezbędne, by komputer mógł odnaleźć w pamięci konkretne wiadomości - dostępne są one pod alpha.
Co znaczy Advanced Configuration And Power Interface:
Definicja Zobacz ACPI alpha.
  • Dodano:
  • Autor: