co to jest
Bbs definicja. Jak działa szczyt popularności na początku lat dziewięćdziesiątych, aktualnie.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bbs

Co to znaczy BBS: Usługa, która przeżywała szczyt popularności na początku lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, gdyż nie wytrzymuje konkurencji z internetem. By skorzystać z zasobów BBS, użytkownik dzwoni przy zastosowaniu modemu na numer telefoniczny BBS-u i loguje się do niego. BBS oferuje wysyłanie e-maili, ściąganie plików, prowadzenie dyskusji na żywo, a również umożliwia uzyskanie dostępu do internetu. Z angielskiego: Bulletin Board Service - usługa komunikacyjna.

Czym jest BBS znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Biblioteka Dołączana Dynamicznie:
Definicja jako pierwszy został zastosowany w OS/2, a następnie spopularyzowany w Windows. W bibliotece dołączanej dynamicznie zapisane są dane, które mogą być stosowane poprzez sporo programów równocześnie bbs.
Co znaczy Bateria Litowo-Jonowa:
Definicja Zobacz akumulator litowo-jonowy bbs.
Co znaczy Ban:
Definicja czasowa albo stała blokada dostępu do różnych usług sieciowych, na przykład wysyłania postów do grupy dyskusyjnej, przesyłania korespondencji na określone adresy e-mailowe., wchodzenia na kanały IRC bbs.
Co znaczy Bad Sector:
Definicja na dysku twardym komputera. Wirujące talerze dysku twardego są pokryte materiałem magnetycznym, który z biegiem czasu ulega degradacji i z powodu tego tworzą się bad sectory. Jeśli bad sector bbs.
Co znaczy Boot Manager:
Definicja MBR, uruchamiany bezpośrednio po odczytaniu i wykonaniu instrukcji zawartych w BIOS-ie. Na podstawie informacji zawartych w pliku konfiguracyjnym umożliwia ustalenie położenia partycji i plików bbs.
  • Dodano:
  • Autor: