bler co to jest
Bler definicja. Jak działa płytach CD-R występują przekłamania, których powodem mogą być zarówno.
Znaczenie bler definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bler

Co to znaczy BLER: W czasie zapisu danych na płytach CD-R występują przekłamania, których powodem mogą być zarówno wady płyty, jak i urządzenia nagrywającego. Błędy te noszą nazwę block errors (błędy bloku). Ich liczba w ciągu sekundy nagrania nazywana jest BLER. Ustalona max. norma dla płyt kompaktowych wynosi 220. Z angielskiego: Block Error Rate - liczba błędów bloku.

Czym jest BLER znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Bit:
Definicja jednostka informacji, jaka może być przetwarzana poprzez komputer. Bit przekazuje jedną z dwóch informacje: prąd płynie bądź prąd nie płynie. Zjawiskom tym przyporządkowane są odpowiednio liczby 1 i bler.
Co znaczy Boot Manager:
Definicja MBR, uruchamiany bezpośrednio po odczytaniu i wykonaniu instrukcji zawartych w BIOS-ie. Na podstawie informacji zawartych w pliku konfiguracyjnym umożliwia ustalenie położenia partycji i plików bler.
Co znaczy Bigtower:
Definicja Zobacz tower bler.
Co znaczy Bateria Niklowo-Wodorkowa:
Definicja Zobacz akumulator niklowo-wodorkowy bler.
Co znaczy Bot:
Definicja komputerowy działający jako klient serwera IRC. Z pozoru zachowuje się w podobny sposób jak zwykły użytkownik IRC, jednak obserwując zachowanie bota, łatwo dostrzec różnice - boty rzadko samodzielnie bler.
  • Dodano:
  • Autor: