co to jest
Bmp definicja. Jak działa rastrowej opracowany dla OS/2, a następnie zastosowany jako decydujący.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bmp

Co to znaczy BMP: Format przechowywania grafiki rastrowej opracowany dla OS/2, a następnie zastosowany jako decydujący format plików graficznych Windows, co jest kluczową powodem popularności tego formatu. Pliki BMP, zwane także bitmapami (ich rozszerzenie to .bmp), mogą zawierać obrazy o głębi kolorów do 24 bitów, czyli około 16,7 mln kolorów. Możliwa jest także ich kompresja. Por. GIF, JPEG, TIFF, PCX.

Czym jest BMP znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Backslash:
Definicja symbol , który w MS-DOS i Windows służy raczej do określania ścieżek dostępu (do przedzielania nazw katalogów i liter napędów). Klawisz ten można najczęściej znaleźć poniżej klawisza Backspace albo w bmp.
Co znaczy BeOS:
Definicja mechanizm operacyjny do komputerów osobistych zaprojektowany jako platforma do aplikacji multimedialnych wymagających sprawnego przetwarzania wideo i audio. Pierwsza wersja mechanizmu napisana bmp.
Co znaczy Bolec:
Definicja Zobacz pin bmp.
Co znaczy Bluetooth:
Definicja radiowej na niewielkie odległości (od około 10 do około 100 metrów) wykorzystujący pasmo częstotliwości od 2400 do 2483,5 MHz. Zakres ten podzielony jest na 79 kanałów rozmieszczonych co 1 MHz (od bmp.
Co znaczy British Naval Connector:
Definicja Zobacz BNC bmp.
  • Dodano:
  • Autor: