co to jest
Bnc definicja. Jak działa stosowany między innymi w sieciach komputerowych i telewizjach kablowych.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bnc

Co to znaczy BNC: Standard złącz koaksjalnych stosowany między innymi w sieciach komputerowych i telewizjach kablowych korzystających z kabla koncentrycznego, a również w monitorach mających złącza RGB. Opracowany w latach czterdziestych poprzez amerykańskich inżynierów - Carla Concelmana i Paula Neilla. Akronim BNC pochodzi od Bayonet Neill Concelman, chociaż w zastosowaniu są również British Naval Connector i Bayonet Nut Connector. Angielskie wyraz bayonet znaczy bagnet - odnosi się to do metody podłączania wtyczek BNC, które wymagają wsunięcia do gniazda, a następnie przekręcenia o ok. 90 stopni.

Czym jest BNC znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Bug:
Definicja który skutkuje, iż aplikacja nie działa w ogóle albo pracuje nieprawidłowo. Błędy są nieuniknione, dlatego także poważne przedsiębiorstwa przed wypuszczeniem produktu na rynek przeprowadzają testy na bnc.
Co znaczy Bolec:
Definicja Zobacz pin bnc.
Co znaczy British Naval Connector:
Definicja Zobacz BNC bnc.
Co znaczy Baner:
Definicja graficzny na stronie WWW, który ma charakter znaku graficznego. 2. Reklama w formie graficznej umieszczona na stronie WWW; po kliknięciu na nią użytkownik zostaje przeniesiony na stronę WWW bnc.
Co znaczy Barton:
Definicja Nazwa kodowa najszybszej wersji procesora Athlon XP wyposażonej w 512 KB pamięci L2 i wykonanej w technologii 0,13 mikrona bnc.
  • Dodano:
  • Autor: