barton co to jest
Barton definicja. Jak działa wersji procesora Athlon XP wyposażonej w 512 KB pamięci L2 i wykonanej.
Znaczenie barton definicja.

Czy przydatne?

Definicja Barton

Co to znaczy BARTON: Nazwa kodowa najszybszej wersji procesora Athlon XP wyposażonej w 512 KB pamięci L2 i wykonanej w technologii 0,13 mikrona.

Czym jest Barton znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Biblioteka Dołączana Dynamicznie:
Definicja jako pierwszy został zastosowany w OS/2, a następnie spopularyzowany w Windows. W bibliotece dołączanej dynamicznie zapisane są dane, które mogą być stosowane poprzez sporo programów równocześnie barton.
Co znaczy Bump-Mapping:
Definicja wyglądu renderowanych obrazów poprzez taką zmianę wyglądu tekstur dzięki ich oświetlania i cieniowania, aby wyglądały jak trójwymiarowe. W ten sposób idealnie można zwiększyć realizm rzeźby terenu i barton.
Co znaczy Bus Mastering:
Definicja DMA, w który wyposażane są płyty kluczowe z magistralą danych PCI. Wymyślono go raczej w celu przyspieszenia transmisji danych z dysków twardych i napędów CD-ROM. Dzięki niemu urządzenia podłączone barton.
Co znaczy Balans Bieli:
Definicja cyfrowych i kamerach wideo, która umożliwia pomniejszenie wpływu rodzaju oświetlenia fotografowanej sceny na rejestrowane poprzez urządzenie barwy. W większości wypadków efektywnie działa opcja barton.
Co znaczy BBS:
Definicja przeżywała szczyt popularności na początku lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, gdyż nie wytrzymuje konkurencji z internetem. By skorzystać z zasobów BBS, użytkownik dzwoni przy barton.
  • Dodano:
  • Autor: