bluetooth co to jest
Bluetooth definicja. Jak działa na niewielkie odległości (od około 10 do około 100 metrów.
Znaczenie bluetooth definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bluetooth

Co to znaczy BLUETOOTH: Mechanizm łączności radiowej na niewielkie odległości (od około 10 do około 100 metrów) wykorzystujący pasmo częstotliwości od 2400 do 2483,5 MHz. Zakres ten podzielony jest na 79 kanałów rozmieszczonych co 1 MHz (od 2402 do 2480 MHz). Kanały są zmieniane z częstotliwością 1600 razy na sekundę w celu zapewnienia większej odporności transmisji na zakłócenia pojawiające się w wykorzystywanym paśmie częstotliwości. Prędkość przesyłania danych poprzez urządzenia Bluetooth zależy od rodzaju połączenia, jednak dla standardu w wersji 1.1 nie przekracza 1 Mbps. Bluetooth szczególnie dobrze nadaje się do łączenia urządzeń przenośnych, dlatego regularnie stosowany jest w telefonach komórkowych jako bezprzewodowy sposób komunikacji z niektórymi akcesoriami (na przykład zestawami słuchawkowymi) albo komputerami. Por. Wi-Fi, WLAN.

Czym jest Bluetooth znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Bateria Niklowo-Kadmowa:
Definicja Zobacz akumulator niklowo-kadmowy bluetooth.
Co znaczy B/S:
Definicja informacji przesłana w ciągu sekundy. Jeden kB/s (kilobajt na sekundę) to 1024 bajty przesłane w ciągu sekundy - tak mierzy się na przykład prędkość ściągania plików z internetu. MB/s (megabajt na bluetooth.
Co znaczy Bulletin Board Service:
Definicja Zobacz BBS bluetooth.
Co znaczy Błąd Ochrony:
Definicja nieprawidłowego funkcjonowania programu. Występuje wtedy, gdy aplikacja uruchomiona w Windows próbuje zapisać coś do obszaru pamięci operacyjnej, do której nie ma dostępu. Mechanizm operacyjny bluetooth.
Co znaczy BMP:
Definicja przechowywania grafiki rastrowej opracowany dla OS/2, a następnie zastosowany jako decydujący format plików graficznych Windows, co jest kluczową powodem popularności tego formatu. Pliki BMP, zwane bluetooth.
  • Dodano:
  • Autor: