co to jest
Cad definicja. Jak działa inżynierów, architektów, projektantów. Dzięki programom CAD na ekranie.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cad

Co to znaczy CAD: Rodzaj oprogramowania dla inżynierów, architektów, projektantów. Dzięki programom CAD na ekranie komputera można tworzyć wirtualne struktury (zarówno dwu-, jak i trójwymiarowe), na przykład projekty budynków. Następnie dzięki drukarki albo plotera publikowane są gotowe rysunki. W większości programów typu CAD projektuje się dzięki kreski; tylko wybrane z nich oferują opcje wypełniania konturów czy cieniowania. W najwyższym stopniu znanym programem typu CAD jest AutoCAD. Z angielskiego: Computer Aided Design - projektowanie z komputerowym wsparciem.

Czym jest CAD znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyfrowa Jakość:
Definicja zapisana w formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek zrozumiałych dla komputera. Tak jest na przykład w sytuacji płyt CD czy także plików muzycznych w komputerze. Aczkolwiek również w cad.
Co znaczy Cascading Style Sheets:
Definicja Zobacz CSS cad.
Co znaczy CLIR:
Definicja polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego połączenie na telefonie odbiorcy. Usługa jest przydatna, jeżeli nie chcemy ujawniać naszego numeru telefonu. Z angielskiego cad.
Co znaczy Charakterystyka Częstotliwościowa:
Definicja Zobacz charakterystyka przenoszenia cad.
Co znaczy Czcionka Nieproporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol zajmuje identyczną szerokość (tak jak w maszynie do pisania). Z czcionek nieproporcjonalnych korzystają regularnie programy i mechanizmy operacyjne działające w trybie tekstowym cad.
  • Dodano:
  • Autor: