co to jest
Cd-I definicja. Jak działa komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cd-I

Co to znaczy CD-I: Format nagrywania danych komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany poprzez przedsiębiorstwa Philips i Sony. Pozwala zapisać do 552 MB informacji. Standard CD-I nie został zaakceptowany poprzez rynek i jest dosyć rzadko spotykany. Z angielskiego: Compact Disc Interactive - interaktywna płyta kompaktowa.

Czym jest CD-I znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CLIP:
Definicja polegająca na wyświetleniu na wyświetlaczu telefonu albo specjalnej przystawki informacji o numerze telefonicznym abonenta wywołującego. Dlatego jeszcze przed odebraniem połączenia można cd-i.
Co znaczy Chat:
Definicja internetowej pogawędki na żywo (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach, a czasem nawet kilku dniach). Chat zwykle przeprowadzany cd-i.
Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD cd-i.
Co znaczy Częstotliwość Próbkowania Dźwięku:
Definicja analogowej jest falą - między jednym punktem fali a drugim znajduje się nieskończenie sporo punktów pośrednich. By urządzenie cyfrowe mogło taki rodzaj informacji zrozumieć, musi go najpierw cd-i.
Co znaczy CMYK:
Definicja teoretycznie dzięki zmieszania barw CMY można uzyskać kolor czarny, w praktyce otrzymuje się kolor z odcieniem brązowym. By obejść ten problem (w druku kolor czarny jest najważniejszy), rozbudowano cd-i.
  • Dodano:
  • Autor: