co to jest
I CD definicja. Jak działa komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja CD-I

Co to znaczy CD-I: Format nagrywania danych komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany poprzez przedsiębiorstwa Philips i Sony. Pozwala zapisać do 552 MB informacji. Standard CD-I nie został zaakceptowany poprzez rynek i jest dosyć rzadko spotykany. Z angielskiego: Compact Disc Interactive - interaktywna płyta kompaktowa.

Czym jest CD-I znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD Audio:
Definicja Zobacz CD cd-i co to jest.
Co znaczy Celeron:
Definicja przedsiębiorstwa Intel. Bazuje on na architekturze następnych wersji procesorów Pentium, lecz jest znacznie tańszy, raczej dzięki mniejszej ilości pamięci L2. Pierwsze modele Celerona bazowały na cd-i definicja.
Co znaczy Chipset:
Definicja układów kontrolujący działanie podzespołu. Np. chipset płyty głównej kontroluje przepływ danych (bitów) między poszczególnymi podzespołami podłączonymi do płyty głównej, takimi jak: dyski twarde cd-i co znaczy.
Co znaczy CD-TEXT:
Definicja standardu zapisu muzyki na płytach CD umożliwiające umieszczenie dodatkowych informacji tekstowych wyświetlanych w czasie odtwarzania płyty, jak na przykład nazwa płyty, wykonawca utworu, tytuł. Te cd-i słownik.
  • Dodano:
  • Autor: