co to jest
Cga definicja. Jak działa wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cga

Co to znaczy CGA: Typ karty graficznej wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta graficzna do pecetów, która umożliwiała wyświetlanie kolorów. CGA miała jednak skromne możliwości - pokazywała cztery barwy przy rozdzielczości obrazu 320x200 i tylko dwa przy rozdzielczości 640x200. Wystarczała właściwie tylko do prostych gier komputerowych i edytorów tekstu, zupełnie nie nadawała się na przykład do obróbki kolorowej grafiki. Trzy lata później została zastąpiona poprzez nowocześniejszą kartę EGA. Z angielskiego: Color Graphics Adapter - karta grafiki kolorowej. Por. Hercules, VGA, XGA, SVGA, RGB.

Czym jest CGA znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Ctrl:
Definicja identycznym działaniu umieszczone na skrajnych dolnych końcach głównej sekcji klawiatury komputera (w sąsiedztwie klawiszy Alt). Naciśnięcie klawisza Ctrl w połączeniu z innym klawiszem wywołuje cga.
Co znaczy Cascading Style Sheets:
Definicja Zobacz CSS cga.
Co znaczy Czcionka Wektorowa:
Definicja kształt i wielkość jest opisany dzięki grafiki wektorowej, dzięki czemu może ona być przeskalowana do dowolnego rozmiaru. W najwyższym stopniu znane czcionki tego typu to czcionki postskryptowe i cga.
Co znaczy CorelDRAW:
Definicja mechanizmów Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki wektorowej stworzony poprzez firmę Corel Corporation. W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite można znaleźć pośród innych cga.
Co znaczy CCD:
Definicja raczej w cyfrowych aparatach i skanerach. Złożona jest z siatki (matrycy) światłoczułych odbiorników. W chwili, gdy na tę matrycę pada obraz (na przykład z obiektywu aparatu cyfrowego), każdy pkt cga.
  • Dodano:
  • Autor: