co to jest
Cgi definicja. Jak działa sposób komunikacji między serwerem stron WWW a programem (który może być.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cgi

Co to znaczy CGI: Specyfikacja określająca sposób komunikacji między serwerem stron WWW a programem (który może być programem skompilowanym albo skryptem) znajdującym się na dysku twardym serwera. Funkcją takiego programu jest pobieranie wysłanych poprzez użytkownika danych, ich przetwarzanie i zwracanie odpowiedzi. Program jest wywoływany, gdy wystąpi zdefiniowane wcześniej zdarzenie, na przykład gdy wizytujący stronę internauta wypełnia znajdujący się na niej formularz. Po opracowaniu danych program CGI może poinformować użytkownika na przykład o nieprawidłowym wypełnieniu jednego z pól w formularzu. Wadą CGI to jest, iż za każdym razem, gdy uruchamiany jest program na komputerze serwera, wywołuje to nowy mechanizm, co przy sporym natężeniu wywołań może spowolnić działanie serwera WWW. Z angielskiego: Common Gateway Interface - powszechny interfejs bramy. Por. ASP, aplet, Active-X, PHP.

Czym jest CGI znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Computer Aided Design:
Definicja Zobacz CAD cgi.
Co znaczy Czas Dostępu:
Definicja potrzebny komputerowi do odnalezienia informacji zapisanych na nośniku danych. Czas dostępu do dyskietki jest mierzony w ułamkach sekund. Dostęp do danych na dysku twardym i na płycie CD-ROM mierzony cgi.
Co znaczy Czułość Filmu:
Definicja światłoczułej, który opisuje jej umiejętność do absorbowania światła, czyli inaczej mówiąc jej wrażliwość na światło. Najczęściej wyrażany jest w skali ISO. Standardowa czułość filmu wynosi 100 albo cgi.
Co znaczy Coppermine 128:
Definicja Nazwa kodowa nowszej wersji procesora Celeron cgi.
Co znaczy CCD:
Definicja raczej w cyfrowych aparatach i skanerach. Złożona jest z siatki (matrycy) światłoczułych odbiorników. W chwili, gdy na tę matrycę pada obraz (na przykład z obiektywu aparatu cyfrowego), każdy pkt cgi.
  • Dodano:
  • Autor: