clir co to jest
Clir definicja. Jak działa polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego.
Znaczenie clir definicja.

Czy przydatne?

Definicja Clir

Co to znaczy CLIR: Usługa telefoniczna polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego połączenie na telefonie odbiorcy. Usługa jest przydatna, jeżeli nie chcemy ujawniać naszego numeru telefonu. Z angielskiego: Calling Line Identification Restriction - zabronienie identyfikacji linii wywołującej. Por. CLIP.

Czym jest CLIR znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cookie:
Definicja który może zostać zapisany na dysk twardy internauty poprzez przeglądarkę stron WWW. Ma on za zadanie wyeliminować powtarzanie pewnych czynności (na przykład nieustanne wypełnianie tego samego clir.
Co znaczy Cyberprzestrzeń:
Definicja termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie clir.
Co znaczy Callback:
Definicja różnego rodzaju usług telekomunikacyjnych, które polegają na oddzwanianiu. Komputer (zwany regularnie serwerem dostępowym), pod którego numer dzwoni użytkownik, rozłącza połączenie, a następnie clir.
Co znaczy Checksum:
Definicja Zobacz suma kontrolna clir.
Co znaczy CMOS:
Definicja bateryjnie pamięć, która zachowuje ważne dane nawet po wyłączeniu peceta z prądu. Służy do przechowywania informacji o konfiguracji komputera, takich jak typ zamontowanych dysków twardych i liczba clir.
  • Dodano:
  • Autor: