co to jest
Com definicja. Jak działa pecetach stosowana poprzez BIOS i mechanizm operacyjny. W komputerze mogą.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Com

Co to znaczy COM: Nazwa portu komunikacyjnego w pecetach stosowana poprzez BIOS i mechanizm operacyjny. W komputerze mogą być fizycznie zamontowane dwa porty COM - określane COM1, COM2, i dwa wirtualne - COM3 i COM4. Każdy z nich korzysta z innego adresu I/O, z kolei pary COM1-COM3 i COM2-COM4 mają takie same IRQ. Po to, by nie trzeba było ręcznie ustawiać tych dwóch wartości, mechanizm operacyjny daje sposobność korzystania z tak zwany COM-ów. Dlatego użytkownik podłączając do komputera mysz wskazuje w Windows czy w MS-DOS-ie, gdzie COM-ie się ona znajduje - a mechanizm operacyjny robi za niego resztę. Z angielskiego: Communication Port - port komunikacyjny. Por. LPT.

Czym jest COM znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyfrowa Jakość:
Definicja zapisana w formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek zrozumiałych dla komputera. Tak jest na przykład w sytuacji płyt CD czy także plików muzycznych w komputerze. Aczkolwiek również w com.
Co znaczy CD-TEXT:
Definicja standardu zapisu muzyki na płytach CD umożliwiające umieszczenie dodatkowych informacji tekstowych wyświetlanych w czasie odtwarzania płyty, jak na przykład nazwa płyty, wykonawca utworu, tytuł. Te com.
Co znaczy Copy Protection:
Definicja zabezpieczania nośników danych z oprogramowaniem (aktualnie raczej CD-ROM-ów), uniemożliwiająca wykonywanie ich kopii, co ma uchronić przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi wynikającymi z com.
Co znaczy Ciąg Znaków:
Definicja Struktura danych złożona z sekwencji znaków, zwykle w formie zrozumiałego dla człowieka tekstu com.
Co znaczy CB:
Definicja częstotliwości radiowych przeznaczony do użytku wszystkich obywateli, w przeciwieństwie od pasm zastrzeżonych, na przykład dla wojska. Z pasma CB korzystają przede wszystkim posiadacze nadajników i com.
  • Dodano:
  • Autor: