com2 co to jest
Com2 definicja. Jak działa komunikacyjnego w komputerze wyposażonego w piny (Por. gniazdo męskie.
Znaczenie com2 definicja.

Czy przydatne?

Definicja Com2

Co to znaczy COM2: Oznaczenie fizycznego portu komunikacyjnego w komputerze wyposażonego w piny (Por. gniazdo męskie). Ma on przypisane poprzez BIOS parametry IRQ 3 i port I/O 2F8 (to jest wartość heksadecymalna). W starszych modelach komputerów był to port szeroki, teraz praktycznie wszystkie płyty ATX i Mini-ITX wyposażone są w jego wąską odmianę. COM2 jest używany najczęściej do podłączenia modemu zewnętrznego.

Czym jest COM2 znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Czcionka Postskryptowa:
Definicja zdefiniowana dzięki reguł języka PostScript z przeznaczeniem do użytku (wydruku) na drukarce rozumiejącej język PostScript. Czcionki te różni od czcionek bitmapowych gładkość konturów i wysokie com2.
Co znaczy Compact Disc Recordable:
Definicja Zobacz CD-R com2.
Co znaczy CLIR:
Definicja polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego połączenie na telefonie odbiorcy. Usługa jest przydatna, jeżeli nie chcemy ujawniać naszego numeru telefonu. Z angielskiego com2.
Co znaczy Combo:
Definicja Potoczna nazwa nagrywarki CD-RW odczytującej płyty DVD. Takie urządzenie spełnia równocześnie funkcję napędu CD-ROM, nagrywarki CD-RW i napędu DVD-ROM. Z angielskiego: combine - stworzyć kombinację com2.
Co znaczy CCITT:
Definicja Z angielskiego: Consultative Committee on International Telephone and Telegraphy - Komisja ds. Międzynarodowej Telefonii i Telegrafii. Zobacz ITU com2.
  • Dodano:
  • Autor: