co to jest
Cpu definicja. Jak działa zamontowanych na płycie głównej komputera. W razie komputera.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cpu

Co to znaczy CPU: Jeden albo więcej procesorów zamontowanych na płycie głównej komputera. W razie komputera jednoprocesorowego CPU i procesor oznaczają dokładnie to samo i częściej używa się tego drugiego terminu. Kiedy jednak na płycie głównej znajduje się więcej procesorów, to wyraz CPU nabiera szerszego znaczenia - jest zbiorczym określeniem na prawie wszystkie. Z angielskiego: Central Processing Unit - kluczowa jednostka przetwarzania danych. Por. wieloprocesorowy komputer.

Czym jest CPU znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CGA:
Definicja graficznej wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta graficzna do pecetów, która umożliwiała wyświetlanie kolorów. CGA miała jednak skromne możliwości - pokazywała cpu.
Co znaczy Clipboard:
Definicja Zobacz schowek cpu.
Co znaczy Czcionka Proporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol ma inną szerokość, zależną od jego naturalnej wielkości (na przykład w tym tekście, wydrukowanym czcionką proporcjonalną, litera W zajmie więcej miejsca niż litera I). Z czcionek cpu.
Co znaczy Cyberprzestrzeń:
Definicja termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie cpu.
Co znaczy com3 I com4:
Definicja wirtualnych portów w komputerze. COM3 ma przypisane poprzez BIOS parametry IRQ 4 i port I/O 3E8 (to jest wartość heksadecymalna); COM4 z kolei IRQ 3 i port I/O 2E8. Z portów COM3 i COM4 korzystają cpu.
  • Dodano:
  • Autor: