lock caps co to jest
Caps Lock definicja. Jak działa wprowadzanie dużych liter bez konieczności trzymania wciśniętego.
Znaczenie lock caps definicja.

Czy przydatne?

Definicja Caps Lock

Co to znaczy CAPS LOCK: Klawisz ten umożliwia wprowadzanie dużych liter bez konieczności trzymania wciśniętego klawisza Shift. Umieszczony jest między klawiszami Tab i lewym Shift. Caps Lock pracuje w dwóch trybach - włączony i wyłączony. O tym, który z trybów jest akurat aktywny, informuje nas dioda znajdująca się ponad klawiaturą numeryczną - kiedy jest zapalona, klawiatura pisze wielkimi literami. Z angielskiego: blokowanie wersalików.

Czym jest Caps Lock znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD-ROM XA:
Definicja danych na płytach CD-ROM opracowany poprzez przedsiębiorstwa Philips, Sony i Microsoft. Umożliwia on jednoczesne nagranie muzyki, obrazu wideo (albo skompresowanego obrazu wideo) i grafiki. Z caps lock.
Co znaczy Czułość Filmu:
Definicja światłoczułej, który opisuje jej umiejętność do absorbowania światła, czyli inaczej mówiąc jej wrażliwość na światło. Najczęściej wyrażany jest w skali ISO. Standardowa czułość filmu wynosi 100 albo caps lock.
Co znaczy CDFS:
Definicja Windows. Jest on uaktywniany w trybie chronionym; umożliwia odnajdowanie i czytanie zawartości plików znajdujących się na płycie CD-ROM. Z angielskiego: CD-ROM File Mechanizm - mechanizm plików CD caps lock.
Co znaczy CD-I:
Definicja danych komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany poprzez przedsiębiorstwa Philips i Sony. Pozwala zapisać do 552 MB informacji. Standard CD-I nie został zaakceptowany poprzez caps lock.
Co znaczy Compact Disc DataBase:
Definicja Zobacz CDDB caps lock.
  • Dodano:
  • Autor: