centronics co to jest
Centronics definicja. Jak działa powszechnie stosowanego w pecetach, do którego przyłącza się.
Znaczenie centronics definicja.

Czy przydatne?

Definicja Centronics

Co to znaczy CENTRONICS: Rodzaj interfejsu, powszechnie stosowanego w pecetach, do którego przyłącza się raczej skanery i drukarki. Gdyż pozwala on tylko na jednokierunkową transmisję danych (od komputera do urządzenia), w ostatnich latach Centronics jest zastępowany interfejsami EPP i ECP, które są z Centronicsem kompatybilne, a równocześnie mają wiele nowych możliwości (w tym właśnie dwukierunkową transmisję danych).

Czym jest Centronics znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD centronics.
Co znaczy CD-I:
Definicja danych komputerowych, muzyki i filmów na płytach kompaktowych opracowany poprzez przedsiębiorstwa Philips i Sony. Pozwala zapisać do 552 MB informacji. Standard CD-I nie został zaakceptowany poprzez centronics.
Co znaczy Cable Select:
Definicja master/slave sposób odróżniania dysków twardych przyłączonych do tego samego kabla IDE. Rozróżnienie dysku zależy od tego, do którego złącza na kablu jest on podłączony. Opcję cable select wybiera centronics.
Co znaczy Częstotliwość:
Definicja określający, jak regularnie w ciągu sekundy powtarza się jakieś cykliczne zjawisko, na przykład ruch wahadła. Wartość częstotliwości jest podawana w hercach (Hz), gdzie 1 Hz to jedno drgnienie centronics.
Co znaczy Commodore:
Definicja Ośmiobitowy komputer dostępny w latach osiemdziesiątych. Dane do niego wprowadzało się dzięki magnetofonu kasetowego albo napędu dyskietek 5,25 centronics.
  • Dodano:
  • Autor: