device coupled charge co to jest
Charge Coupled Device definicja. Jak działa Zobacz CCD. Słownik Device Coupled Charge co to znaczy.
Znaczenie device coupled charge definicja.

Czy przydatne?

Definicja Charge Coupled Device

Co to znaczy CHARGE COUPLED DEVICE: Zobacz CCD.

Czym jest Charge Coupled Device znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyfrowy Aparat Fotograficzny:
Definicja fotograficzny, gdzie funkcję błony światłoczułej pełni układ elektroniczny o nazwie CCD (nazywany również matrycą). CCD rozpoznaje zarówno barwy, jak i odcienie szarości. Wykonywane dzięki aparatu charge coupled device.
Co znaczy Częstotliwość Taktowania:
Definicja procesora w komputerze. Funkcję wyznaczającego ją metronomu pełni kryształ krzemowy, który podaje procesorowi tempo działania (liczba cykli obliczeniowych na sekundę). Pierwsze pecety IBM XT miały charge coupled device.
Co znaczy Cc:
Definicja mail, gdzie podaje się dodatkowych odbiorców. Zarówno bezpośredni adresaci e-maila, jak i adresaci umieszczeni w polu cc pojawiają się w nagłówku informacje. Różnica polega tylko na tym, iż odbiorca charge coupled device.
Co znaczy Caddy:
Definicja którą wkłada się płytę CD-ROM przed włożeniem do nagrywarki albo napędu CD-ROM. W starszych urządzeniach kasetka ta zapewniała poprawę stabilizacji obracającej się płyty, co miało szczególne charge coupled device.
Co znaczy COM:
Definicja komunikacyjnego w pecetach stosowana poprzez BIOS i mechanizm operacyjny. W komputerze mogą być fizycznie zamontowane dwa porty COM - określane COM1, COM2, i dwa wirtualne - COM3 i COM4. Każdy z nich charge coupled device.
  • Dodano:
  • Autor: