coreldraw co to jest
Coreldraw definicja. Jak działa Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki.
Znaczenie coreldraw definicja.

Czy przydatne?

Definicja Coreldraw

Co to znaczy CORELDRAW: Popularny dla mechanizmów Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki wektorowej stworzony poprzez firmę Corel Corporation. W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite można znaleźć pośród innych drobnych aplikacji również przeznaczony do obróbki grafiki rastrowej Corel PHOTO-PAINT, a od wersji 10 (pierwsza wersja CorelDRAW ujrzała światło dzienne w roku 1989) Corel R.A.V.E. do tworzenia wektorowych animacji w formacie Flash. Adres WWW: www.corel.com.

Czym jest CorelDRAW znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyberpunk:
Definicja Cyberpunkowe światy umiejscowione są w niezbyt dalekiej, lecz za to ponurej przyszłości. Medycyna rozwinęła się do tego stopnia, iż biologiczne niedostatki można poprawiać cybernetycznymi wszczepami coreldraw.
Co znaczy CGA:
Definicja graficznej wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta graficzna do pecetów, która umożliwiała wyświetlanie kolorów. CGA miała jednak skromne możliwości - pokazywała coreldraw.
Co znaczy Control:
Definicja Zobacz Ctrl coreldraw.
Co znaczy CCD:
Definicja raczej w cyfrowych aparatach i skanerach. Złożona jest z siatki (matrycy) światłoczułych odbiorników. W chwili, gdy na tę matrycę pada obraz (na przykład z obiektywu aparatu cyfrowego), każdy pkt coreldraw.
Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD coreldraw.
  • Dodano:
  • Autor: