coreldraw co to jest
Coreldraw definicja. Jak działa Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki.
Znaczenie coreldraw definicja.

Czy przydatne?

Definicja Coreldraw

Co to znaczy CORELDRAW: Popularny dla mechanizmów Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki wektorowej stworzony poprzez firmę Corel Corporation. W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite można znaleźć pośród innych drobnych aplikacji również przeznaczony do obróbki grafiki rastrowej Corel PHOTO-PAINT, a od wersji 10 (pierwsza wersja CorelDRAW ujrzała światło dzienne w roku 1989) Corel R.A.V.E. do tworzenia wektorowych animacji w formacie Flash. Adres WWW: www.corel.com.

Czym jest CorelDRAW znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Coppermine 128:
Definicja Nazwa kodowa nowszej wersji procesora Celeron coreldraw.
Co znaczy Combo:
Definicja Potoczna nazwa nagrywarki CD-RW odczytującej płyty DVD. Takie urządzenie spełnia równocześnie funkcję napędu CD-ROM, nagrywarki CD-RW i napędu DVD-ROM. Z angielskiego: combine - stworzyć kombinację coreldraw.
Co znaczy Ciepły Reset:
Definicja uruchamiania komputera bez użycia jego głównego wyłącznika (Power). Można to zrobić, korzystając z kombinacji klawiszy Ctrl Alt Del albo wciskając przycisk Reset na obudowie. W czasie ciepłego resetu coreldraw.
Co znaczy Cinch:
Definicja Zobacz złącze cinch coreldraw.
Co znaczy com3 I com4:
Definicja wirtualnych portów w komputerze. COM3 ma przypisane poprzez BIOS parametry IRQ 4 i port I/O 3E8 (to jest wartość heksadecymalna); COM4 z kolei IRQ 3 i port I/O 2E8. Z portów COM3 i COM4 korzystają coreldraw.
  • Dodano:
  • Autor: