cyrix co to jest
Cyrix definicja. Jak działa kompatybilnych z procesorami przedsiębiorstwa Intel. Aktualnie.
Znaczenie cyrix definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cyrix

Co to znaczy CYRIX: Producent procesorów kompatybilnych z procesorami przedsiębiorstwa Intel. Aktualnie właścicielem Cyriksa jest przedsiębiorstwo VIA (znana między innymi z produkcji chipsetów), która kontynuuje produkcję i rozwój tych procesorów. Najnowsze produkty tej przedsiębiorstwa to procesory z serii VIA C3 przeznaczone dla komputerów stacjonarnych i przenośnych. Por. AMD, Motorola, Intel.

Czym jest Cyrix znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Częstotliwość Próbkowania Dźwięku:
Definicja analogowej jest falą - między jednym punktem fali a drugim znajduje się nieskończenie sporo punktów pośrednich. By urządzenie cyfrowe mogło taki rodzaj informacji zrozumieć, musi go najpierw cyrix.
Co znaczy CD-ROM File System:
Definicja Zobacz CDFS cyrix.
Co znaczy CCD:
Definicja raczej w cyfrowych aparatach i skanerach. Złożona jest z siatki (matrycy) światłoczułych odbiorników. W chwili, gdy na tę matrycę pada obraz (na przykład z obiektywu aparatu cyfrowego), każdy pkt cyrix.
Co znaczy Cascading Style Sheets:
Definicja Zobacz CSS cyrix.
Co znaczy Cyberprzestrzeń:
Definicja termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie cyrix.
  • Dodano:
  • Autor: