eide co to jest
Eide definicja. Jak działa komputerach klasy PC kontroler napędów. EIDE to rozszerzony i ulepszony.
Znaczenie eide definicja.

Czy przydatne?

Definicja Eide

Co to znaczy EIDE: Najczęściej stosowany w komputerach klasy PC kontroler napędów. EIDE to rozszerzony i ulepszony typ interfejsu IDE, oferujący między innymi większą prędkość transferu danych (do 17 MB/s) i pozwalający na dołączanie dysków twardych o większej pojemności (do 8,4 GB). Wadą EIDE jest ograniczona liczba możliwych podłączonych za jego pomocą urządzeń - nie więcej niż cztery. Nowszą wersją interfejsu EIDE jest Ultra DMA. Por. ATAPI, ESDI, SCSI, DMA. Z angielskiego: Enhanced IDE - ulepszone IDE.

Czym jest EIDE znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy Emulator:
Definicja oprogramowanie, które zmienia właściwości komputera tak, iż ten zachowuje się jak komputer innego typu. Gdy do peceta włożymy kartę rozszerzeń emulatora Amigi, pecet ten zacznie się zachowywać bardzo eide.
Co znaczy ESDI:
Definicja interfejsów wykorzystywanych do podłączania dysków twardych, stosowany w latach osiemdziesiątych. ESDI umożliwia prędkość transferu od 1 do 2,5 MB/s. Został zastąpiony poprzez nowszy standard o eide.
Co znaczy Enhanced Keyboard:
Definicja Zobacz klawiatura rozszerzona eide.
Co znaczy Efekt Sepii:
Definicja Sukces graficzny opierający na nadaniu obrazowi kolorystyki w odcieniach brązu, co daje wrażenie wiekowej, spłowiałej fotografii eide.
Co znaczy Enhanced CD:
Definicja audio z dodatkową zawartością multimedialną nagraną w osobnej sesji. To jest więc krążek, zawierający równocześnie muzykę i komputerowe dane. Format ten zyskuje popularność i coraz więcej artystów eide.
  • Dodano:
  • Autor: