ea co to jest
Eisa definicja. Jak działa architektury płyt głównych, przeznaczonej dla procesorów 386, 486 i.
Znaczenie ea definicja.

Czy przydatne?

Definicja Eisa

Co to znaczy EISA: Rodzaj 32-bitowej architektury płyt głównych, przeznaczonej dla procesorów 386, 486 i Pentium. EISA była odpowiedzią konkurentów na inną architekturę o nazwie MCA. Płyty kluczowe EISA mogły działać zarówno z kartami rozszerzeń ISA, jak i EISA. Urządzenia EISA mogły przesyłać dane z szybkością 33 MB/s. Wysoki wydatek tej technologii (między innymi opłat patentowych), a również rozwój standardu PCI sprawił, iż EISA szybko straciła popularność. Z angielskiego: Enhanced ISA - rozszerzenie ISA. Por. Vesa Local Bus, AGP, MCA.

Czym jest EISA znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy ECC:
Definicja korekcji błędów pojawiających się przy zapisie i odczycie danych w efekcie niedoskonałego działania przedmiotów elektronicznych. Może być realizowany dzięki oprogramowania albo dodatkowych układów eisa.
Co znaczy Edycja:
Definicja gdzie możliwe jest modyfikowanie danych. Edytować można wszystkie dane znajdujące się na dysku twardym, dyskietce czy w pamięci komputera, czyli pliki i katalogi. Edycją jest również modyfikacja eisa.
Co znaczy Extensible Markup Language:
Definicja Zobacz XML eisa.
Co znaczy Enhanced CD:
Definicja audio z dodatkową zawartością multimedialną nagraną w osobnej sesji. To jest więc krążek, zawierający równocześnie muzykę i komputerowe dane. Format ten zyskuje popularność i coraz więcej artystów eisa.
Co znaczy Encoder:
Definicja Zobacz koder eisa.
  • Dodano:
  • Autor: