co to jest
Epp definicja. Jak działa przeznaczonego do dwukierunkowej transmisji danych między pecetem a.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Epp

Co to znaczy EPP: Rodzaj portu w komputerze przeznaczonego do dwukierunkowej transmisji danych między pecetem a urządzeniem wymagającym szybkiego przesyłania informacji, czyli na przykład adapterem ISDN albo napędem ZIP. Tak naprawdę prócz rodzaju podłączanych urządzeń port EPP charakteryzuje się tymi samymi właściwościami jak port ECP. Z angielskiego: Enhanced Parallel Port - rozszerzony port równoległy.

Czym jest EPP znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy Encyklopedia Multimedialna:
Definicja z sporą liczbą encyklopedycznych informacji, rysunków, zdjęć i animacji dotyczących określonej dziedziny albo dziedzin. Istnieją multimedialne edycje popularnych encyklopedii (na przykład PWN) i epp.
Co znaczy EIDE:
Definicja stosowany w komputerach klasy PC kontroler napędów. EIDE to rozszerzony i ulepszony typ interfejsu IDE, oferujący między innymi większą prędkość transferu danych (do 17 MB/s) i pozwalający na epp.
Co znaczy Extended File System 2:
Definicja Zobacz ext2 epp.
Co znaczy Enhanced ISA:
Definicja Zobacz EISA epp.
Co znaczy EPS:
Definicja Format graficzny opisany w języku PostScript. Umożliwia łatwe osadzanie obrazów postscriptowych w dokumentach. Z angielskiego: Encapsulated PostScript - podsumowany PostScript epp.
  • Dodano:
  • Autor: