flash co to jest
FLASH definicja. Jak działa udźwiękowionych, regularnie interaktywnych animacji wektorowych, które.
Znaczenie flash definicja.

Czy przydatne?

Definicja FLASH

Co to znaczy FLASH: Technologia tworzenia udźwiękowionych, regularnie interaktywnych animacji wektorowych, które z racji na niewielkie rozmiary bardzo chętnie stosowane są przede wszystkim na stronach WWW w sieci internet. Animacje we Flashu mają rozszerzenie .swf Flash jest wytworem przedsiębiorstwa FutureWave. Nosił nazwę FutureSplash aż do 1997 r., kiedy to technologia ta została wykupiona poprzez firmę Macromedia. Por. Shockwave.

Czym jest Flash znaczenie w Definicje komputer F .

Co znaczy Format:
Definicja 1. Mechanizm zapisu danych na płytach kompaktowych i krążkach DVD. Por. ISO 9660, Joliet. 2. Zobacz format pliku flash co to jest.
Co znaczy Fragmentacja:
Definicja z powodu którego pliki znajdujące się na dysku twardym są zapisane na niesąsiadujących z sobą klastrach dysku. Odbywa się tak dlatego, iż komputer zapisuje nowe dane w pierwszym wolnym klastrze flash definicja.
Co znaczy FreeDB:
Definicja działająca na wielu komputerach w internecie) i darmowa baza danych z informacjami o wydanych płytach CD, konkurencyjna w stosunku do CDDB. Zawiera dane o tytułach konkretnych płyt i zawartych na flash co znaczy.
Co znaczy Fast SCSI:
Definicja Przyspieszony interfejs SCSI pracujący z szybkością transferu 10 albo 20 MB/s (zależnie od implementacji). Por. Ultra SCSI, Wide SCSI flash słownik.
  • Dodano:
  • Autor: