co to jest
K6-Iii definicja. Jak działa z innym typem pamięci cache (obsługuje pamięć L3) i pracujący z.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja K6-Iii

Co to znaczy K6-III: Unowocześniony procesor K6-2 z innym typem pamięci cache (obsługuje pamięć L3) i pracujący z częstotliwością taktowania od 400 MHz wzwyż. Korzysta z gniazda Socket 7. Por. Pentium II.

Czym jest K6-III znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kernel:
Definicja komponent każdego mechanizmu operacyjnego, wykonuje podstawowe operacje, takie jak uruchamianie programów, przyznawanie zasobów aplikacjom (odpowiada między innymi za wielozadaniowość), obsługa k6-iii.
Co znaczy Konfiguracja:
Definicja komponentów komputera. Pytani o konfigurację komputera powinniśmy wymienić: typ procesora, liczba pamięci RAM, typ posiadanych kart rozszerzeń, rozmiar dysku twardego, rodzaj monitora, przekątną jego k6-iii.
Co znaczy Konsola Do Gier:
Definicja elektroniczne przeznaczone do grania w gry komputerowe. Zazwyczaj niewielkich rozmiarów pudełko wyposażone w napęd CD-ROM albo napęd DVD-ROM, do którego podłącza się urządzenie sterujące - jeden albo k6-iii.
Co znaczy Kabel:
Definicja przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz k6-iii.
Co znaczy Korekcja Gamma:
Definicja jasności obrazu. Możliwa jest także korekcja dla każdego podstawowego koloru składowego (czerwonego, zielonego i niebieskiego). Z korekcją gamma spotkamy się w sytuacji obróbki zdjęć i grafiki k6-iii.
  • Dodano:
  • Autor: