co to jest
Kde definicja. Jak działa mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kde

Co to znaczy KDE: Dostępne za darmo GUI dla mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten graficzny interfejs użytkownika ma cechować prosta i intuicyjna obsługa. Pierwsze wersje KDE ujrzały światło dzienne pod koniec 1997 r. Podobnie jak GNOME, KDE oferuje szereg wygodnych narzędzi do tworzenia aplikacji w tym środowisku, dostępna jest również polska lokalizacja KDE. Z angielskiego: K Desktop Environment - środowisko pulpitu K. www.kde.org.

Czym jest KDE znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Krótkie Nazwy Plików:
Definicja Zobacz 8.3 kde.
Co znaczy Komenda:
Definicja systemowi operacyjnemu poprzez użytkownika. By je wydać, należy znać język, w jakim porozumiewa się z użytkownikiem dany mechanizm operacyjny. Komendy wpisywane z klawiatury były powszechnie służące kde.
Co znaczy Kineskop:
Definicja i telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed monitorem, patrzymy na ekran, który jest częścią lampy kineskopowej. Ekran pokryty jest od wewnątrz specjalnym materiałem kde.
Co znaczy Klient FTP:
Definicja Program, który umożliwia przeglądanie zawartości serwera FTP i ściąganie i wysyłanie do niego plików kde.
Co znaczy Kandela (Cd):
Definicja światłości (jaskrawości światła). Im większa wartość światłości (w kandelach), tym jaśniejsze światło. By porównać natężenie światła różnych monitorów, dzieli się zmierzoną wartość w kandelach kde.
  • Dodano:
  • Autor: