co to jest
KDE definicja. Jak działa mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja KDE

Co to znaczy KDE: Dostępne za darmo GUI dla mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten graficzny interfejs użytkownika ma cechować prosta i intuicyjna obsługa. Pierwsze wersje KDE ujrzały światło dzienne pod koniec 1997 r. Podobnie jak GNOME, KDE oferuje szereg wygodnych narzędzi do tworzenia aplikacji w tym środowisku, dostępna jest również polska lokalizacja KDE. Z angielskiego: K Desktop Environment - środowisko pulpitu K. www.kde.org.

Czym jest KDE znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kondensator:
Porównanie wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków elektrycznych. Kondensator złożona jest z dwóch płytek, z których jedna gromadzi ładunki dodatnie, a druga ujemne - płytki te są kde co znaczy.
Krzyżówka Konwersja:
Dlaczego pliku tak, iż może on zostać odczytany poprzez inny niż ten, gdzie został stworzony program. Konwersję może wykonać program, który dysponuje odpowiednim konwerterem. Z konwersją mamy do czynienia kde krzyżówka.
Co to jest Krążek:
Jak lepiej Zobacz CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD kde co to jest.
Słownik Kompresja:
Kiedy miejsca, które zajmują dane komputerowe. Istnieje sporo metod kompresji - najprostsze wyszukują w plikach powtarzające się ciągi cyfr. Pierwszy ciąg jest zapisywany bez zmian, z kolei następne jego kde słownik.
  • Dodano:
  • Autor: