kazaa co to jest
Kazaa definicja. Jak działa peer, używany poprzez internautów do wymiany plikami. Zaletą aplikacji.
Znaczenie kazaa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kazaa

Co to znaczy KAZAA: 1. Dostępny program peer-to-peer, używany poprzez internautów do wymiany plikami. Zaletą aplikacji to jest, iż umożliwia dostęp do bardzo dużej ilości danych. Wadę stanowi fakt, iż Kazaa zawiera liczne programy spyware i adware. Zmodyfikowane wersje aplikacji (na przykład Kazaa Lite) pozbawione są tej niedogodności. 2. Sieć peer-to-peer stworzona poprzez użytkowników aplikacji Kazaa. Jeden z najpopularniejszych mechanizmów wymiany plików - uczestniczy w nim kilka mln komputerów. Kazaa jest siecią zdecentralizowaną, bardzo trudną do zablokowania. Rolę pojedynczego centralnego serwera z informacjami o uczestnikach spełnia grupa wydajnych i dysponujących szybkimi łączami komputerów użytkowników (nazywanych Supernodes). Gdy jeden z nich przerywa pracę, jego funkcję przejmują inne maszyny.

Czym jest Kazaa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kaskadowe Style:
Definicja Zobacz CSS kazaa.
Co znaczy Kolor CMY:
Definicja Zobacz CMY kazaa.
Co znaczy Kaseta Metalowa:
Definicja Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV kazaa.
Co znaczy Kraker:
Definicja celem jest złamanie zabezpieczeń sieci komputerowych i uzyskanie w ten sposób poufnych informacji. Kraker regularnie zaciera po sobie ślady, kasując dane albo niszcząc mechanizmy operacyjne, do kazaa.
Co znaczy Karta PC:
Definicja Zobacz karta PCMCIA kazaa.
  • Dodano:
  • Autor: