co to jest
Nmt definicja. Jak działa komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nmt

Co to znaczy NMT: Analogowy mechanizm telefonii komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie około 450 MHz. Jakość połączeń NMT jest znacznie niższa niż w systemie GSM. W Polsce używany jest poprzez sieć Centertel. Z angielskiego: Nordic Mobile Telephone - skandynawski telefon przenośny. Por. analogowy telefon.

Czym jest NMT znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Num Lock:
Definicja naciśnięciu uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również automatyczne włączenie klawiatury numerycznej w czasie startu komputera. Powyżej klawiatury numerycznej znajduje się nmt.
Co znaczy Niebieski Ekran:
Definicja Zobacz krytyczny wyjątek nmt.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna nmt.
Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster nmt.
Co znaczy Naświetlanie:
Definicja Ekspozycja elementu światłoczułego (na przykład kliszy fotograficznej) na światło. Najważniejszym wskaźnikiem naświetlania jest czas naświetlania nmt.
  • Dodano:
  • Autor: