nntp co to jest
Nntp definicja. Jak działa wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych.
Znaczenie nntp definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nntp

Co to znaczy NNTP: Protokół wykorzystywany do wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych. Z angielskiego: Network News Transport Protocol - protokół transportowy grup dyskusyjnych. Por. serwer news, Usenet.

Czym jest NNTP znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nośnik Magnetyczny:
Definicja danych, gdzie wiadomość jest zapisywana dzięki użyciu zjawiska magnetycznego. W sytuacji komputerów czytnik, gdzie umieszcza się jakiś nośnik magnetyczny, potrafi odróżnić obszary namagnesowane i nntp.
Co znaczy Napęd Jaz:
Definicja opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji zapisanych na nośnikach Jaz wynosi od 10 do 12 ms (tyle, ile w dyskach twardych), a prędkość transferu danych wynosi około 7,4 MB/s. Napęd nntp.
Co znaczy Nagrywarka DVD:
Definicja funkcjonalności zbliżonej do nagrywarki CD-RW, które może również zapisywać dane w przynajmniej jednym z trzech niekompatybilnych ze sobą standardów nagrywania płyt DVD - DVD-RAM, DVD-R (DVD-RW) i nntp.
Co znaczy Napęd ZIP:
Definicja opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji w tym napędzie wynosi około 25 ms, a prędkość transferu maksymalnie 7,3 MB/s (dla nowszych napędów oznaczanych ZIP 750). Dyskietki i nntp.
Co znaczy Notebook:
Definicja poręczny komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, która ma jednak mniejsze rozmiary niż klawiatury w normalnych komputerach osobistych nntp.
  • Dodano:
  • Autor: