ntfs co to jest
Ntfs definicja. Jak działa poprzez mechanizmy Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003.
Znaczenie ntfs definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ntfs

Co to znaczy NTFS: Mechanizm plików wspierany poprzez mechanizmy Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003 Server i stworzony specjalnie dla tej linii mechanizmów operacyjnych. W pierwszej fazie rozwoju NTFS miał rozwiązać sporo niedogodności mechanizmu FAT16. Na skutek powstał mechanizm plików szybszy i bardziej wydajny na dyskach twardych o pojemności powyżej 500 MB, mający klastry wielkości 4 kB. Prócz tego NTFS dysponuje rozbudowanymi atrybutami dla plików i folderów, dzięki czemu można określać prawa dostępu do nich. W wersji NTFS 5.0 obsługiwanej poprzez Windows 2000/XP/2003 wprowadzono również sposobność szyfrowania plików. Z angielskiego: NT File mechanizm - mechanizm plików dla Windows NT. Por. CDFS, FAT, FAT32, HPFS, VFAT.

Czym jest NTFS znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nagrywarka CD-RW:
Definicja który może odczytywać płyty CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW i nagrywać płyty CD-R i CD-RW. Nagrywarki CD-RW używają trzech różnych mocy lasera: najwyższej - do zapisu (laser przekształca fragmenty ntfs.
Co znaczy NNTP:
Definicja wykorzystywany do wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych. Z angielskiego: Network News Transport Protocol - protokół transportowy grup dyskusyjnych. Por. serwer news ntfs.
Co znaczy Napęd Floptical:
Definicja wykorzystujący dodatkowo prócz magnetycznego, również optyczny system laserowy do pozycjonowania głowicy odczytującej dane. Dlatego ścieżki z danymi mogą być umieszczone znacznie ciaśniej, z powodu ntfs.
Co znaczy NetBEUI:
Definicja komunikacyjny opracowany poprzez firmę IBM. Działa szybko i wydajnie w małych sieciach komputerowych - do około 20 stanowisk, lecz za jego pomocą nie można używać z internetu. NetBEUI to skrót od z ntfs.
Co znaczy Network News Transport Protocol:
Definicja Zobacz NNTP ntfs.
  • Dodano:
  • Autor: