ntsc co to jest
Ntsc definicja. Jak działa kodowania obrazu telewizyjnego niezgodny z systemami europejskimi PAL i.
Znaczenie ntsc definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ntsc

Co to znaczy NTSC: Amerykański mechanizm kodowania obrazu telewizyjnego niezgodny z systemami europejskimi PAL i SECAM. Wybrane europejskie telewizory i magnetowidy mają wbudowany dodatkowo dekoder NTSC, dzięki któremu można przyłączyć amerykańską kamerę NTSC i odtworzyć nagrany wcześniej video. Z angielskiego: National Television mechanizm Committee - Krajowy Komitet Mechanizmu Telewizyjnego.

Czym jest NTSC znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napęd DVD-ROM:
Definicja umożliwiające odczytywanie płyt DVD i DVD-ROM, a również zwykłych płyt CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW. Zasada działania napędu jest taka sama jak napędu CD-ROM, różnica polega na użyciu innego typu lasera ntsc.
Co znaczy Network File System:
Definicja Zobacz NFS ntsc.
Co znaczy Nagrywarka Hi-Fi:
Definicja do zwykłego odtwarzacza CD umożliwiające dodatkowo nagrywanie płyt CD z muzyką. Nagrywarki te wyposażone są w ograniczający możliwości tworzenia wielu kopii mechanizm SCMS. Nagrywarki hi-fi nie ntsc.
Co znaczy NT File System:
Definicja Zobacz NTFS ntsc.
Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych ntsc.
  • Dodano:
  • Autor: