nvidia co to jest
Nvidia definicja. Jak działa kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich.
Znaczenie nvidia definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nvidia

Co to znaczy NVIDIA: Znany producent chipsetów do kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich układów, jak Riva 128 (1997), TNT (1998), GeForce256 (1999). Układ GeForce był pierwszym układem przeznaczonym do kart graficznych dla użytkowników indywidualnych z wbudowanym układem wykonującym operacje transformacji i oświetlenia renderowanego obrazu (tak zwany T&L). Aktualnie najszybszymi układami przedsiębiorstwa NVIDIA są karty graficzne oparte na chipsecie GeForce FX. Przedsiębiorstwo NVIDIA produkuje również chipsety do płyt głównych sprzedawane pod nazwą nForce. Adres WWW: www.nvidia.com.

Czym jest NVIDIA znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nagłówek:
Definicja która pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze tekstu. Może zawierać na przykład tytuły rozdziałów, numery stron czy logo graficzne. Por. stopka. 2. Część listu elektronicznego nvidia.
Co znaczy Niebieski Ekran:
Definicja Zobacz krytyczny wyjątek nvidia.
Co znaczy Napęd DVD-ROM:
Definicja umożliwiające odczytywanie płyt DVD i DVD-ROM, a również zwykłych płyt CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW. Zasada działania napędu jest taka sama jak napędu CD-ROM, różnica polega na użyciu innego typu lasera nvidia.
Co znaczy Newton:
Definicja urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy nvidia.
Co znaczy Napęd Taśm:
Definicja Zobacz streamer nvidia.
  • Dodano:
  • Autor: