nvidia co to jest
Nvidia definicja. Jak działa kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich.
Znaczenie nvidia definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nvidia

Co to znaczy NVIDIA: Znany producent chipsetów do kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich układów, jak Riva 128 (1997), TNT (1998), GeForce256 (1999). Układ GeForce był pierwszym układem przeznaczonym do kart graficznych dla użytkowników indywidualnych z wbudowanym układem wykonującym operacje transformacji i oświetlenia renderowanego obrazu (tak zwany T&L). Aktualnie najszybszymi układami przedsiębiorstwa NVIDIA są karty graficzne oparte na chipsecie GeForce FX. Przedsiębiorstwo NVIDIA produkuje również chipsety do płyt głównych sprzedawane pod nazwą nForce. Adres WWW: www.nvidia.com.

Czym jest NVIDIA znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych nvidia.
Co znaczy NMT:
Definicja telefonii komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie około 450 MHz. Jakość połączeń NMT jest znacznie niższa niż w systemie GSM. W Polsce używany jest poprzez sieć nvidia.
Co znaczy NNTP:
Definicja wykorzystywany do wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych. Z angielskiego: Network News Transport Protocol - protokół transportowy grup dyskusyjnych. Por. serwer news nvidia.
Co znaczy NTFS:
Definicja wspierany poprzez mechanizmy Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003 Server i stworzony specjalnie dla tej linii mechanizmów operacyjnych. W pierwszej fazie rozwoju NTFS miał rozwiązać nvidia.
Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster nvidia.
  • Dodano:
  • Autor: