plus neostrada co to jest
Neostrada Plus definicja. Jak działa internet oferowana poprzez Telekomunikację Polską dla swoich.
Znaczenie plus neostrada definicja.

Czy przydatne?

Definicja Neostrada Plus

Co to znaczy NEOSTRADA PLUS: Usługa dostępu do sieci internet oferowana poprzez Telekomunikację Polską dla swoich abonentów, gdzie dane z internetu mogą być pobierane z szybkością 512 kilobitów na sekundę, a wysyłane z szybkością 128 kilobitów na sekundę. Stawka za nielimitowany dostęp do internetu jest stała i nie zależy od ilości przesłanych danych. Neostrada Plus wykorzystuje technologię ADSL, która jest odmianą DSL. W Neostradzie Plus użytkownik otrzymuje publiczny adres IP, który jest jednak zmienny. Adres WWW: www.neostrada.pl.

Czym jest Neostrada Plus znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo neostrada plus.
Co znaczy Novell:
Definicja Amerykańska przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie komputerowe, raczej sieciowy mechanizm operacyjny NetWare i współpracujące z nim aplikacje. Adres WWW: www.novell.com neostrada plus.
Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych neostrada plus.
Co znaczy News:
Definicja Zobacz grupa dyskusyjna neostrada plus.
Co znaczy Nazwa Kodowa:
Definicja Nieoficjalna nazwa produktu. Na przykład jedną z nazw kodowych procesora Pentium III jest Coppermine, Whistler zaś był nazwą kodową Windows XP. Niekiedy nazwa kodowa staje się później nazwą handlową neostrada plus.
  • Dodano:
  • Autor: