plus neostrada co to jest
Neostrada Plus definicja. Jak działa internet oferowana poprzez Telekomunikację Polską dla swoich.
Znaczenie plus neostrada definicja.

Czy przydatne?

Definicja Neostrada Plus

Co to znaczy NEOSTRADA PLUS: Usługa dostępu do sieci internet oferowana poprzez Telekomunikację Polską dla swoich abonentów, gdzie dane z internetu mogą być pobierane z szybkością 512 kilobitów na sekundę, a wysyłane z szybkością 128 kilobitów na sekundę. Stawka za nielimitowany dostęp do internetu jest stała i nie zależy od ilości przesłanych danych. Neostrada Plus wykorzystuje technologię ADSL, która jest odmianą DSL. W Neostradzie Plus użytkownik otrzymuje publiczny adres IP, który jest jednak zmienny. Adres WWW: www.neostrada.pl.

Czym jest Neostrada Plus znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster neostrada plus.
Co znaczy Napęd Magnetooptyczny:
Definicja do odczytu informacji używa się lasera, a do zapisu zarówno lasera, jak i standardowej głowicy magnetycznej (podobnej do tych używanych w napędach dyskietek). W czasie zapisu danych laser najpierw neostrada plus.
Co znaczy Numer Seryjny:
Definicja Zobacz serial neostrada plus.
Co znaczy Napęd ZIP:
Definicja opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji w tym napędzie wynosi około 25 ms, a prędkość transferu maksymalnie 7,3 MB/s (dla nowszych napędów oznaczanych ZIP 750). Dyskietki i neostrada plus.
Co znaczy Netscape:
Definicja Przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie. Podbiła rynek własną przeglądarką stron WWW o nazwie Navigator w początkach popularności internetu. Gdyż największy konkurent Netscape neostrada plus.
  • Dodano:
  • Autor: