netbeui co to jest
Netbeui definicja. Jak działa opracowany poprzez firmę IBM. Działa szybko i wydajnie w małych.
Znaczenie netbeui definicja.

Czy przydatne?

Definicja Netbeui

Co to znaczy NETBEUI: Protokół komunikacyjny opracowany poprzez firmę IBM. Działa szybko i wydajnie w małych sieciach komputerowych - do około 20 stanowisk, lecz za jego pomocą nie można używać z internetu. NetBEUI to skrót od z angielskiego: NetBIOS Extended User Interface - rozszerzony interfejs użytkownika NetBIOS. Por. TCP/IP, IPX.

Czym jest NetBEUI znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy News:
Definicja Zobacz grupa dyskusyjna netbeui.
Co znaczy NNTP:
Definicja wykorzystywany do wysyłania, odbierania i udostępniania informacje w grupach dyskusyjnych. Z angielskiego: Network News Transport Protocol - protokół transportowy grup dyskusyjnych. Por. serwer news netbeui.
Co znaczy Nanosekunda:
Definicja Jedna miliardowa część sekundy (10-9). W nanosekundach (ns) mierzy się czas dostępu do danych znajdujących się w pamięci RAM, który dla najnowszych pamięci DDR-SDRAM wynosi około 4 ns netbeui.
Co znaczy NVIDIA:
Definicja chipsetów do kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich układów, jak Riva 128 (1997), TNT (1998), GeForce256 (1999). Układ GeForce był pierwszym układem przeznaczonym do kart netbeui.
Co znaczy NTSC:
Definicja mechanizm kodowania obrazu telewizyjnego niezgodny z systemami europejskimi PAL i SECAM. Wybrane europejskie telewizory i magnetowidy mają wbudowany dodatkowo dekoder NTSC, dzięki któremu można netbeui.
  • Dodano:
  • Autor: