netmeeting co to jest
Netmeeting definicja. Jak działa prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji.
Znaczenie netmeeting definicja.

Czy przydatne?

Definicja Netmeeting

Co to znaczy NETMEETING: Aplikacja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych, przesyłanie plików, udostępnianie programów i wspólne korzystanie z narzędzia do rysowania.

Czym jest NetMeeting znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nagrywanie Pakietowe:
Definicja dysków CD-R i CD-RW opierający na zapisie małych porcji danych zwanych pakietami. Wadą nagrywania pakietowego jest konieczność wstępnego sformatowania płyty, co minimalizuje jej pojemność prawie o 15 netmeeting.
Co znaczy Newton:
Definicja urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy netmeeting.
Co znaczy NetWare:
Definicja operacyjny przedsiębiorstwa Novell, największy konkurent Windows NT Server i Windows 2000 Server. NetWare jest poprzez fachowców uważany za bardzo wydajny i stabilny, lecz równocześnie trudny w netmeeting.
Co znaczy Netscape:
Definicja Przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie. Podbiła rynek własną przeglądarką stron WWW o nazwie Navigator w początkach popularności internetu. Gdyż największy konkurent Netscape netmeeting.
Co znaczy Northwood:
Definicja Nazwa kodowa nowszej wersji procesora Pentium 4 wyposażona w 512 KB pamięci L2 netmeeting.
  • Dodano:
  • Autor: