newton co to jest
Newton definicja. Jak działa urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r.
Znaczenie newton definicja.

Czy przydatne?

Definicja Newton

Co to znaczy NEWTON: Pierwsze na świecie urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy (podobnie jak w technice OCR). Także używając tego pióra, można było klikać na liczne ikony umieszczone na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym, uaktywniając różne funkcje i programy. Newton nie jest już wytwarzany.

Czym jest Newton znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nośnik Danych:
Definicja Przedmiot sprzętowy wykorzystywany do przechowywania i/albo przenoszenia danych komputerowych. Nośnikiem danych jest więc na przykład pamięć RAM, dysk twardy, CD-ROM, dyskietka magnetyczna newton.
Co znaczy NetWare:
Definicja operacyjny przedsiębiorstwa Novell, największy konkurent Windows NT Server i Windows 2000 Server. NetWare jest poprzez fachowców uważany za bardzo wydajny i stabilny, lecz równocześnie trudny w newton.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna newton.
Co znaczy Nośnik Magnetyczny:
Definicja danych, gdzie wiadomość jest zapisywana dzięki użyciu zjawiska magnetycznego. W sytuacji komputerów czytnik, gdzie umieszcza się jakiś nośnik magnetyczny, potrafi odróżnić obszary namagnesowane i newton.
Co znaczy NMT:
Definicja telefonii komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie około 450 MHz. Jakość połączeń NMT jest znacznie niższa niż w systemie GSM. W Polsce używany jest poprzez sieć newton.
  • Dodano:
  • Autor: