newton co to jest
Newton definicja. Jak działa urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r.
Znaczenie newton definicja.

Czy przydatne?

Definicja Newton

Co to znaczy NEWTON: Pierwsze na świecie urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy (podobnie jak w technice OCR). Także używając tego pióra, można było klikać na liczne ikony umieszczone na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym, uaktywniając różne funkcje i programy. Newton nie jest już wytwarzany.

Czym jest Newton znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Numer IP:
Definicja Zobacz adres IP newton.
Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo newton.
Co znaczy Narzędzie:
Definicja Zobacz program użytkowy newton.
Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster newton.
Co znaczy Nagrywarka Hi-Fi:
Definicja do zwykłego odtwarzacza CD umożliwiające dodatkowo nagrywanie płyt CD z muzyką. Nagrywarki te wyposażone są w ograniczający możliwości tworzenia wielu kopii mechanizm SCMS. Nagrywarki hi-fi nie newton.
  • Dodano:
  • Autor: