lock co to jest
Num Lock definicja. Jak działa uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również.
Znaczenie lock definicja.

Czy przydatne?

Definicja Num Lock

Co to znaczy NUM LOCK: Klawisz, który po naciśnięciu uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również automatyczne włączenie klawiatury numerycznej w czasie startu komputera. Powyżej klawiatury numerycznej znajduje się dioda, która informuje użytkownika o tym, czy klawiatura numeryczna jest uaktywniona (dioda zapalona) czy także nie. Z angielskiego: number lock - włączenie cyfr.

Czym jest Num Lock znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Ns:
Definicja Zobacz nanosekunda num lock.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna num lock.
Co znaczy Numer IP:
Definicja Zobacz adres IP num lock.
Co znaczy NTSC:
Definicja mechanizm kodowania obrazu telewizyjnego niezgodny z systemami europejskimi PAL i SECAM. Wybrane europejskie telewizory i magnetowidy mają wbudowany dodatkowo dekoder NTSC, dzięki któremu można num lock.
Co znaczy Normalizacja:
Definicja zgrywania ścieżek audio normalizacja pozwala ujednolicić żądane parametry, na przykład głośność we wszystkich utworach. Funkcja ta jest bardzo przydatna w czasie przygotowywania składanek z różnych num lock.
  • Dodano:
  • Autor: