lock co to jest
Num Lock definicja. Jak działa uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również.
Znaczenie lock definicja.

Czy przydatne?

Definicja Num Lock

Co to znaczy NUM LOCK: Klawisz, który po naciśnięciu uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również automatyczne włączenie klawiatury numerycznej w czasie startu komputera. Powyżej klawiatury numerycznej znajduje się dioda, która informuje użytkownika o tym, czy klawiatura numeryczna jest uaktywniona (dioda zapalona) czy także nie. Z angielskiego: number lock - włączenie cyfr.

Czym jest Num Lock znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NTFS:
Definicja wspierany poprzez mechanizmy Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003 Server i stworzony specjalnie dla tej linii mechanizmów operacyjnych. W pierwszej fazie rozwoju NTFS miał rozwiązać num lock.
Co znaczy Nanosekunda:
Definicja Jedna miliardowa część sekundy (10-9). W nanosekundach (ns) mierzy się czas dostępu do danych znajdujących się w pamięci RAM, który dla najnowszych pamięci DDR-SDRAM wynosi około 4 ns num lock.
Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych num lock.
Co znaczy Netscape:
Definicja Przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie. Podbiła rynek własną przeglądarką stron WWW o nazwie Navigator w początkach popularności internetu. Gdyż największy konkurent Netscape num lock.
Co znaczy Newton:
Definicja urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy num lock.
  • Dodano:
  • Autor: