co to jest
Oem definicja. Jak działa oprogramowanie przeznaczone dla wytwórców sprzętu i dużych sprzedawców.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Oem

Co to znaczy OEM: Komponenty komputerowe i oprogramowanie przeznaczone dla wytwórców sprzętu i dużych sprzedawców. Zwykle produkty OEM są opakowane jedynie w folię, zdarza się, iż mają ograniczoną gwarancję - dlatego są tańsze. Są jeszcze inne sposoby obniżenia ceny komponentów OEM, na przykład poprzez nieświadczenie pomocy technicznej do nich. Regularnie licencje programów w wersji OEM stwierdzają, iż danego produktu można korzystać tylko ze sprzętem, do którego został dołączony, i wersji takiej nie można odsprzedać. Z angielskiego: Original Equipment Manufacturer - oryginalny wytwórca sprzętu.

Czym jest OEM znaczenie w Definicje komputer O .

Co znaczy Obraz Płyty:
Definicja CD zapisana w pojedynczym pliku. Własną nazwę obraz płyty zawdzięcza faktowi, iż zawiera kopię nie tylko plików i katalogów, ale wszystkich informacji znajdujących się na duplikowanej płycie - np oem.
Co znaczy On-Screen Display:
Definicja Zobacz OSD oem.
Co znaczy OLE:
Definicja wbudowana w Windows i Mac OS, dzięki której jest możliwa wymiana informacji między aplikacjami uruchomionymi w systemie operacyjnym. OLE umożliwia dwa rodzaje wymiany informacji - łączenie i oem.
Co znaczy Odtwarzacz DVD:
Definicja podłączane do telewizora, które umożliwia odtwarzanie płyt DVD, Film CD, a również płyt CD z muzyką. Por. napęd DVD-ROM. 2. Program komputerowy, który dekoduje obraz i dźwięk zapisany na płycie DVD oem.
Co znaczy Open Graphics Library:
Definicja Zobacz OpenGL oem.
  • Dodano:
  • Autor: