co to jest
PCL definicja. Jak działa do drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Hewlett-Packard.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja PCL

Co to znaczy PCL: Język opisu drukowanych stron do drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Hewlett-Packard. Z angielskiego: Printer Control Language - język kontroli drukarki. Por. PostScript.

Czym jest PCL znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Port LPT:
Definicja równoległego w komputerze, dzięki którego można podłączyć między innymi drukarkę, skaner, zewnętrzny napęd ZIP, czasami również klucz sprzętowy. Starsze porty równoległe korzystały ze specyfikacji pcl co to jest.
Co znaczy Podwójne Kliknięcie:
Definicja kliknięcie na przedmiot GUI. Skutkuje ono zazwyczaj otworzenie zawartości ikony (folderu) albo uruchomienie programu. Gdy podwójne kliknięcie jest wykonane zbyt wolno (między kliknięciami jest zbyt pcl definicja.
Co znaczy PRI:
Definicja usługi ISDN, który wykorzystuje 23 albo 30 kanałów B i jeden kanał D, co zapewnia w sumie prędkość transmisji około 2 Mbps. PRI jest, z racji na własne możliwości i wydatek, przeznaczony dla pcl co znaczy.
Co znaczy PGP:
Definicja wykorzystywany do szyfrowania danych, najczęściej tych, które wysyłane są w poczcie elektronicznej. Odbiorca zaszyfrowanej poczty, by ją odczytać, musi także korzystać PGP - co więcej, potrzebuje pcl słownik.
  • Dodano:
  • Autor: