co to jest
Pcm definicja. Jak działa analogowego sygnału dźwiękowego w celu jego digitalizacji. Pliki w.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pcm

Co to znaczy PCM: Sposób próbkowania analogowego sygnału dźwiękowego w celu jego digitalizacji. Pliki w formacie Wave zawierają dźwięk zdigitalizowany właśnie przy zastosowaniu PCM. Tę metodę wykorzystuje się także do zamiany głosu na postać cyfrową przy transmisji w telefonii ISDN. Z angielskiego: Pulse Code Modulation - modulacja z kodowaniem pulsowym.

Czym jest PCM znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Procesor:
Definicja którego działanie polega na wykonywaniu instrukcji programów - jego rolę można porównać do mózgu człowieka. Procesor nadzoruje i synchronizuje pracę wszystkich urządzeń w komputerze. Jest kilka pcm.
Co znaczy Plik WSH:
Definicja Plik ustawień Hosta skryptów Windows. Można określić w nim czas trwania operacji wykonywanej poprzez skrypt. Pliki te mają rozszerzenie .wsh pcm.
Co znaczy PNG:
Definicja bezstratną kompresję format graficzny mający zastąpić format GIF, który stał się formatem licencjonowanym. PNG pozwala na zapisywanie obrazów w 32-bitowym kolorze, niemożliwe jest z kolei tworzenie w pcm.
Co znaczy Pasek Tytułowy:
Definicja się u góry każdego okna Windows (czy także każdego innego GUI). Pojawiają się na nim wiadomości o nazwie uruchomionego programu i otworzonego w nim dokumentu albo dane dotyczące otwartych folderów pcm.
Co znaczy Program Antywirusowy:
Definicja które mogą znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy antywirusowe są zazwyczaj wyposażone w dwa niezależnie działające moduły: monitor i skaner. Gdyż na świecie powstaje na dzień pcm.
  • Dodano:
  • Autor: