co to jest
PGP definicja. Jak działa wykorzystywany do szyfrowania danych, najczęściej tych, które wysyłane są.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja PGP

Co to znaczy PGP: Dostępny protokół wykorzystywany do szyfrowania danych, najczęściej tych, które wysyłane są w poczcie elektronicznej. Odbiorca zaszyfrowanej poczty, by ją odczytać, musi także korzystać PGP - co więcej, potrzebuje klucza do odszyfrowywania otrzymanych e-maili. Klucz ten należy przesłać wszystkim, którzy powinni mieć wgląd do szyfrowanej poczty. Z angielskiego: Pretty Good Privacy - całkiem niezła poufność. Por. klucz prywatny.

Czym jest PGP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pakiet:
Porównanie Wersja instalacyjna programu dla Linuksa. Większość znanych dystrybucji Linuksa, takich jak Red Hat Linux i Mandrake Linux, korzysta z pakietów w formacie RPM pgp co znaczy.
Krzyżówka Port Komunikacyjny:
Dlaczego zwykle z tyłu komputera, do którego podłączamy takie urządzenia, jak mysz, drukarkę czy modem. Wybrane porty umieszczone są bezpośrednio na płycie głównej, inne na kartach rozszerzeń. Por. port pgp krzyżówka.
Co to jest Program Bazodanowy:
Jak lepiej Zobacz program do tworzenia baz danych pgp co to jest.
Słownik Podstawowa Partycja:
Kiedy się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami pgp słownik.
  • Dodano:
  • Autor: