co to jest
Php definicja. Jak działa stron WWW język skryptowy, do którego odwołuje się kod HTML stron WWW.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Php

Co to znaczy PHP: Działający po stronie serwera stron WWW język skryptowy, do którego odwołuje się kod HTML stron WWW. Zaletą PHP jest zgodność z różnymi formatami baz danych. Nowsze wersje PHP noszą nazwę PHP3 i PHP4. Strona WWW z kodem PHP najczęściej ma rozszerzenia .php .php3 albo .phtml Akronim PHP pochodzi od wcześniejszej nazwy, z angielskiego: Personal Home Page Tools - osobiste narzędzia stron domowych. Obecna nazwa tej technologii to Hypertext Preprocessor - preprocesor hipertekstu. Por. ASP, CGI, aplet, Active-X.

Czym jest PHP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pulpit:
Definicja w graficznie przedstawianej hierarchii folderów. Jest nadrzędny wobec wszystkich zainstalowanych w systemie napędów. Ustawienie pulpitu na szczycie hierarchii jest zabiegiem sztucznym i służy php.
Co znaczy Pobieranie:
Definicja Zobacz ściąganie php.
Co znaczy Plug-In:
Definicja program uzupełniający możliwości większego programu (na przykład przeglądarki stron WWW). Plug-in pozwala na wyświetlanie na monitorze różnorodnych dodatków (((na przykład filmów, utworów muzycznych php.
Co znaczy Power:
Definicja Przycisk na obudowie komputera. Power umożliwia jego włączenie i wyłączenie php.
Co znaczy Pamięć Wirtualna:
Definicja komputera brakuje miejsca dla uruchamianych programów, mechanizm operacyjny może część z nich przesunąć do pamięci wirtualnej - istniejącej na dysku twardym. Zaletą tego rozwiązania jest ekran wolny php.
  • Dodano:
  • Autor: