co to jest
PHP definicja. Jak działa stron WWW język skryptowy, do którego odwołuje się kod HTML stron WWW.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja PHP

Co to znaczy PHP: Działający po stronie serwera stron WWW język skryptowy, do którego odwołuje się kod HTML stron WWW. Zaletą PHP jest zgodność z różnymi formatami baz danych. Nowsze wersje PHP noszą nazwę PHP3 i PHP4. Strona WWW z kodem PHP najczęściej ma rozszerzenia .php .php3 albo .phtml Akronim PHP pochodzi od wcześniejszej nazwy, z angielskiego: Personal Home Page Tools - osobiste narzędzia stron domowych. Obecna nazwa tej technologii to Hypertext Preprocessor - preprocesor hipertekstu. Por. ASP, CGI, aplet, Active-X.

Czym jest PHP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Procesor Dźwięku:
Definicja obrabiające dźwięk. Do typowych zadań realizowanych poprzez procesor dźwięku należy kierowanie przestrzenią dźwięku (na przykład w systemie Dolby Pro Logic), a więc tłumaczenie danych dźwiękowych ze php co to jest.
Co znaczy Palomino:
Definicja Nazwa kodowa wersji procesora Athlon XP wykonanych w technologii 0,18 mikrona php definicja.
Co znaczy Pogłos:
Definicja polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim php co znaczy.
Co znaczy Pascal:
Definicja Jeden z języków programowania dostępny raczej na wyższych uczelniach jako język idealnie uczący programowania. Por. Delphi php słownik.
  • Dodano:
  • Autor: