co to jest
Pio definicja. Jak działa technologia przesyłania danych między dyskiem twardym a pamięcią RAM.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pio

Co to znaczy PIO: Alternatywna do DMA technologia przesyłania danych między dyskiem twardym a pamięcią RAM komputera. Transfer PIO działa w kilku trybach różniących się od siebie szybkościami transferu danych (od 0,4 do 11,1 MB/s). Każdy z trybów wymaga kontroli procesora, co jest zjawiskiem niekorzystnym. PIO jest zastępowany poprzez nowszy standard o nazwie Ultra DMA. Z angielskiego: Programmed Input/Output - programowane wejście/wyjście.

Czym jest PIO znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Peripherial Components Interconnect:
Definicja Zobacz PCI pio.
Co znaczy Program Do Tworzenia Prezentacji:
Definicja który umożliwia przygotowanie graficznych pokazów na ekranie komputera albo wydrukowanie ich w formie notatek. Program taki potrafi wczytywać dane z innych programów, na przykład z arkuszy pio.
Co znaczy pc800:
Definicja Pamięć typu RDRAM, pracująca z FSB 400 MHz i z max. szybkością transferu danych 3200 MB/s pio.
Co znaczy Podstawowa Partycja:
Definicja się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami pio.
Co znaczy Procesor Dźwięku:
Definicja obrabiające dźwięk. Do typowych zadań realizowanych poprzez procesor dźwięku należy kierowanie przestrzenią dźwięku (na przykład w systemie Dolby Pro Logic), a więc tłumaczenie danych dźwiękowych ze pio.
  • Dodano:
  • Autor: