co to jest
Pip definicja. Jak działa bardziej zaawansowanych technicznie telewizorach. Pozwala na jednoczesny.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pip

Co to znaczy PIP: Rozwiązanie służące w bardziej zaawansowanych technicznie telewizorach. Pozwala na jednoczesny odbiór dwóch stacji telewizyjnych, a dokładniej na podgląd dowolnego kanału w momencie oglądania audycji telewizyjnej na innym kanale. To jest możliwe dzięki zamontowaniu w telewizorze dwóch niezależnych tunerów telewizyjnych. Z angielskiego: Picture In Picture - obraz w obrazie.

Czym jest PIP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Port PS/2:
Definicja opracowany poprzez firmę IBM. Dane są do niego przekazywane jako szereg bitów, czyli to jest odmiana portu szeregowego. Za jego pomocą podłącza się do komputera mysz i klawiaturę, jeśli są one pip.
Co znaczy Polygon:
Definicja Z angielskiego: wielokąt pip.
Co znaczy Pamięć Podręczna:
Definicja Zobacz cache pip.
Co znaczy Profil:
Definicja ustawienia użytkownika korzystającego z mechanizmu operacyjnego albo programu. W sytuacji mechanizmów Windows profile umożliwiają na przykład ustawienie własnego pulpitu, tapety, wygaszacza ekranu pip.
Co znaczy Próbka Dźwiękowa:
Definicja ciąg pojedynczych, rejestrowanych albo odtwarzanych po sobie zapisów brzmienia. Taki pojedynczy, elementarny zapis określany jest jako próbka dźwiękowa. Dla przykładu, zapisany na płycie kompaktowej pip.
  • Dodano:
  • Autor: