co to jest
PIP definicja. Jak działa bardziej zaawansowanych technicznie telewizorach. Pozwala na jednoczesny.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja PIP

Co to znaczy PIP: Rozwiązanie służące w bardziej zaawansowanych technicznie telewizorach. Pozwala na jednoczesny odbiór dwóch stacji telewizyjnych, a dokładniej na podgląd dowolnego kanału w momencie oglądania audycji telewizyjnej na innym kanale. To jest możliwe dzięki zamontowaniu w telewizorze dwóch niezależnych tunerów telewizyjnych. Z angielskiego: Picture In Picture - obraz w obrazie.

Czym jest PIP znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Partycja:
Definicja powierzchni dysku twardego. Dzięki podziałowi dysku na partycje zmniejszają się ich klastry. Partycje stają się przydatne także wtedy, gdy służący mechanizm operacyjny nie potrafi obsłużyć dużego pip co to jest.
Co znaczy Plik Multimedialny:
Definicja więcej niż jeden sposób przekazywania informacji. Zwykle mianem tym określa się pliki z zapisanym obrazem i dźwiękiem. Najpopularniejszymi formatami multimedialnymi są AVI, MPEG i QuickTime. Por pip definicja.
Co znaczy PRI:
Definicja usługi ISDN, który wykorzystuje 23 albo 30 kanałów B i jeden kanał D, co zapewnia w sumie prędkość transmisji około 2 Mbps. PRI jest, z racji na własne możliwości i wydatek, przeznaczony dla pip co znaczy.
Co znaczy Primary:
Definicja Ustalenie pierwszego kanału kontrolera IDE. Z angielskiego: nadrzędny. Por. master/slave pip słownik.
  • Dodano:
  • Autor: