down page co to jest
DOWN PAGE definicja. Jak działa działaniu. Jeden z nich znajduje się u dołu klawiatury numerycznej.
Znaczenie down page definicja.

Czy przydatne?

Definicja PAGE DOWN

Co to znaczy PAGE DOWN: Dwa klawisze o identycznym działaniu. Jeden z nich znajduje się u dołu klawiatury numerycznej (opisany jako PgDn), drugi (opisany jako Page Down) - na bloku klawiatury ulokowanym między klawiaturą kluczową a klawiaturą numeryczną. W edytorach tekstu klawisz Page Down przesuwa kursor o całą stronę w dół (o określoną liczbę wierszy). Z angielskiego: strona w dół.

Czym jest Page Down znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Programowy Odtwarzacz DVD:
Porównanie Zobacz odtwarzacz DVD (def. 2 page down co znaczy.
Krzyżówka Podpis Elektroniczny:
Dlaczego identyfikujący nas ciąg cyfr konieczny do zawierania umów cywilno-prawnych na odległość w środowisku elektronicznym - przede wszystkim w internecie. Dzięki niemu możemy podpisywać cyfrowo dokumenty page down krzyżówka.
Co to jest Pasywna Matryca:
Jak lepiej ciekłokrystalicznego. Wyświetlacze tego typu charakteryzują się lekko rozmytym obrazem (szczególnie gdy na ekranie porusza się przedmiot z sporą szybkością - na przykład kursor myszy) i niewielkim page down co to jest.
Słownik Plug And Play:
Kiedy komputerowych opracowany poprzez firmę Intel. Jego założeniem to jest, iż bezpośrednio po włożeniu nowego urządzenia (na przykład karty graficznej czy napędu DVD) do komputera mechanizm automatycznie page down słownik.
  • Dodano:
  • Autor: